Turuncu Adam Kitabevleri “iyi gelecek” Turuncu Adam Kitabevleri olarak 4 şubemiz bulunmaktadır.


Ümraniye-Solakoğlu İş Merkezi, Kadıköy-Akmar, Pendik-Çarşı ve Çekmeköy-Madenler. İstanbul’un Anadolu Yakası’nda önde gelen kitapçılardan biriyiz. Yardımcı kaynak, sınava hazırlık kitapları, kırtasiye araç-gereçleri, her çeşit okuma kitabı, boyama-yapboz vs. çocuk ürünleri mağazalarımızda uygun fiyatlarla bulabileceğiniz ürünlerin bazılarıdır.


Orange Card sistemi dediğimiz sadakat kart uygulaması ile firmamızdaki kampanya ve fırsatlardan her zaman haberdar olabilirsiniz. Ve ayrıca yaptığınız alışverişlerde biriken para-puanlar ile extra indirim tanımlatabilirsiniz. Bu kartlar alışveriş esnasında yanınızda olmasa bile telefon numarası veya isim ile indirimlerden faydalanabilirsiniz.


B2B SİSTEMİ; Bu sistem kurum ve öğretmenler için toplu siparişlere yönelik tasarlanmıştır. www.turuncukurumsal.com sitemizden ücretsiz üye olabilirsiniz.


15 yıllık perakende geçmişi bulunan firmamızın 2020 yılı itibariyle 7 yıllıkta E-Ticaret geçmişi bulunmaktadır. N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol, Çiçek Sepeti, E-PTTAvm gibi satış platformlarında başarıyla satış yapmaktayız.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.